Diasin Damla Nedir?

Diasin Damla Nedir?

Dünyada en çok rastlanan ya da diğer adı ile şeker hastalığı vücuttaki pankreas adlı salgı bezinin görevlerini yerine getirememesinden dolayı insülin hormonunun vücutta yeterli miktarda üretilmemesi ya da ürettiği insülini doğru bir şekilde kullanamamasından dolayı oluşan bir hastalıktır. İnsülin ise kan şekerini düzenleme konusunda büyük bir rol oynamaktadır. Diyabet Tip 1 ve Tip 2 olarak ikiye ayrılmaktadır.

Tip 1 diyabet vücudun insülin üreten pankreas hücrelerine saldırdığı ve hasar verdiği için insülin üretimi durmaktadır. Genelde Tip 1 diyabet doğuştan gelen pankreasın tam olarak görevlerini yerine getirememesidir. Tip 2 diyabet ise vücut yeterli miktarda insülin üretemez ve üretilen insülini doğru şekilde kullanamaz. Genellikle genetik veya çevresel faktörlerden dolayı oluşan bir hastalıktır. Diyabet hastalığının oluşmasının en büyük sebepleri sebebi ise fazla kilolar, düzensiz beslenme ve yoğun strestir.

Uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş olan Diasin damla diyabet veya diğer adı ile şeker hastalığının tedavisinde büyük bir gelişme sağlanmış bir üründür. İnsülin kullanımını düzenli kullanımda yarı yarıya düşüren Diasin damla uzun süreli kullanımlarda neredeyse diyabet hastalığını tamamen yok etmektedir. İçeriğinde Enginar, Kara Kekik, Tarçın, Deve Dikeni, Defne ve Adaçayı bulunmaktadır. İçeriği tamamen doğal olan ürünün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Diasin damla insülin iğnesi kullanmaya gerek kalmadan diyabet hastalığının kontrol edilmesini sağlar. Kullanımı çok kolay olan Diasin damla her sabah aç karnına bir su bardağına 10 damla damlatılarak kullanılır.