Diasin ile Diyabet Tedavisi

Günümüzde bir çok diyabet hastası insan kendileri için bir tedavi aramaktadır. Tıbbi ilaçlar sadece anlık olarak insülin direncini dengelediği için kalıcı bir tedavi sağlamamaktadır. Bu hastalığın tedavisi edilmesi için ise pankreasın onarılması gerekmektedir. Ancak tıbbi bir müdahale ile pankreasın onarılması sağlanamamaktadır. Bunun için uzaman doktorlar insanlara bitkisel takviyeler önermektedir. Bu bitkisel takviyeleri içerisinde bulunduran Diasin damla ise bitki uzmanları tarafından geliştirilmiş bir formüldür. İçerisinde pankreasın onarılması için gerekli vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. Bu sayede düzenli bir şekilde kullanıldığında pankreas %50 oranında onarılarak kişinin vücudunda ki insülin direncinin ayarlanması sağlanır. Uzun süre kullanımlarda diyabeti tamamen ortadan kaldırdığı görülmektedir. Şuanda ülkemizde yaygın olarak kullanımı yapılmaktadır.

diasin-damla

Diasin Damlayı Kimler Kullanabilir?

Diasin damla tamamen bitkisel içeriği sahip bir ürün olduğu için yan etki içermez. Bu sebeple her birey gönül rahatlı ile kullanabilmektedir. Günümüzde ki şeker hastalığı Tip1 ve Tip2 olarak ayrılmaktadır. Tip1 diyabet hastaları kalıtsal olarak pankreas hastalığı veya yetmezliği barındıran kişilerdir. Bu sebeple doğrudan insülin enjektesi yapmak zorundadırlar. Ancak bu sorunun Diasin ile tamamen çözebilirler. Pankreası onararak yeniden düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayacağı için Tip1 ve Tip2 bütün hastalarda işlev göstermektedir. Tip2 hastalarını daha hızlı bir etki sağladığı gözlemlenmiştir. Çünkü Tip2 hastaları yaşlılıktan kaynaklı organların işlevini yerine getirememesi durumudur. Ancak düzenli bir beslenme ve diasin damla sayesinde bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Diasin Şeker Seviyelerine Göre Etkileri

Diasin damla her bireyde aynı süreçte etki göstermemektedir. Bunun sebebi her bireyin pankreasında ki hasar oranın farklı olmasıdır. Düzenli bir şekilde kullanılması durumunda kişiden kişiye değişiklik göstererek ortalama 1 ay ile 3 ay arasında sonuç vermektedir. Bazı Tip1 hastalarında ise bu süreç 6 aya kadar uzayabilmektedir. Ürünün etkilerini göstermesi için düzenli ve aksatılmadan kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Ortalama 1 aylık kullanım ile insanların şeker seviyesin bir miktar düşüş göstermektedir. Yani etkisini görmek için aylarca kullanmanıza gerek yok ancak tam bir sonuca ulaşabilmek için bu sürecin tamamlanması oldukça önemlidir. Bütün hastaların bu ürünü kullanarak şeker hastalığından hızlı bir şekilde kurtulabilmesi mümkündür.